Apple Watch + Тату = Error!

Після випуску перших Apple Watch його щасливі власники зіткнулися з неочікуваною проблемою, яку важко назвати багом, так як програмно її навряд чи вдасться вирішити.

Суть проблеми полягає в тому, що татуювання на зап’ястях перешкоджають роботі датчиків які знаходяться на звороті розумного годинника. В той же час, на руці без татуювання годинник працює абсолютно нормально, без аномалій.

В нормальному режимі датчик сканує пульс та інші параметри здоров’я користувача. У випадку коли є татуювання, датчик не може правильно просканувати шкіряний покрив, що і викликає неправильну роботу пристрою. Проблема виникає практично у всіх, незалежно від виду тату, форми та матеріалів фарб. В той же час у темношкірих користувачів такої проблеми не зафіксовано.

Проте не єдині Apple зіткнулися з такою проблемою. Неправильна робота зафіксована в ряді різних смарт девайсів, що використовуються на зап’ястях : тут і фітнес трекери-браслети та інші електронні годинники.

На даний момент, вирішення знайдено частково : 

  • Одягнути гаджет на іншу(не татуювану) руку
  • Виключити датчики Wrist Detection

Інженери Apple ознайомлені з проблемою, та працюють над її вирішенням. Є надія, що в наступних версіях епл вотч розробники встановлять більш чутливі сенсори, які зможуть нормально працювати навіть на татуюваннях.