Tatteeth – найдивніший тренд тату

В той час коли ти вже не знаєш куди бити нове тату, або звичні татуювання на шкірі для тебе вже не є оригінальними, в США пропонують нове, хоч і досить дивне вирішення – Tattoteeth. Журналісти FOX10 у своєму сюжеті коротко розповіли про суть “татуйованих зубів”.

Стівен Ландман – стоматолог зі штату Коннектикут, останні 10 років займається такими “татуюваннями” в Ellington Dental associates.

“Це не зовсім тату в класичному розумінні”. У більшості людей процес  татуювання асоціюється з біллю, і це правильно, проте, Tatteeth – процедура зовсім протилежна. За словами Стівена : “Це швидко, безболісно, і, мабуть, повністю безпечно і не шкідливо”

Тема “tatteeth” стала набирати популярності в мережі  з 2015 року, коли люди почали наносити в себе на зубах різні мікро візерунки, та викладати зображення у соцмережах під тегом #tatteeth .

Tatteeth, на відміну від звичайних тату, робить дантист. В лабораторії він наносить на коронку(зуб) візерунок, який вибрав клієнт, далі вулканізує його в спеціальній печі при температурі 212°C, по аналогії з традиційними фарфоровими коронками. Зображення на такій коронці не пошкоджує зуби та  зберігається роками.  

Вартість такої роботи залежить виключно від вашого дантиста. В середньому в США з Вас візьмуть $75-$100, за один зуб. Ціни напряму залежать від складності та об’єму роботи, і далеко не кожен стоматолог зможе виконати таку делікатну роботу.

Не виключають і ризики того, що таке татуювання може призвести до карієсу, якщо чорнила було зроблено з активних речовин, які взаємодіють із зубною емаллю.