Sony Pictures виклали у мережу скандальний фільм про Північну Корею

Компанія Sony Pictures Entertainment опублікували одразу на декількох всесвітньо відомих платформах скандальний фільм “Інтерв`ю” . Фільм в класичній “американській” манері висміює владу в найзакритішій країні світу – Північній Кореї.

Нагадаємо , що керівництво Північної Кореї заявило про неприпустимість виходу фільму на екрани , і виступили з погрозами не тільки у бік Sony Pictures Entertainment , але й до всіх хто буде його дивитись . Фільм вже доступний на youtube , googleplay , та XboxVideo . Наразі такі гіганти як Apple Store заявили про неможливість публікування кінострічки у себе найближчим часом.

Окрім погроз , з боку Північної Кореї було здійснено DDoS атаку на сервера SONY Pictures . США розпочали розслідування , звинувативши у всьому Північну Корею. Проте звідки в останньої стільки комп`ютерів та й зрештою інтернет – у ЦРУ не повідомили , посилаючись на таємницю слідства.Відомо лише одне , Північна Корея мала спільників. За неперевіреною інформацією спецслужби Пн. Кореї завербували групу відомих хакерів .