Відростити круту бороду. Переваги і недоліки

1.  Для чого відрощувати бороду ?

По-перше, це круто і модно, інші причини наводити не буду, бо це головні із них. Хоча.. немаловажний і той факт що борода додає брутальності , що в свою чергу сприяє збільшенню вашої популярності у жінок.


2.  Відростити бороду може будь-який чоловік ?

Ні , у деяких людей борода не росте . На її ріст впливає ряд факторів, основним із яких є генетика . Не варто розчаровуватися . Пам’ятайте, кожен із нас унікальний.


3.  З чого почати ?

Набратися терпіння . Багато хто радить викинути бритву , але краще всетаки цього не робити . Бритва знадобиться вам для того щоб надати потрібної форми вашій щетині.


4.  Для чого терпіння ?

Терпіння потрібно в першу чергу для того, щоб не брити бороду в перший місяць відрощування.
Більшість борід “пропадає” саме в цей період . Причин тут декілька : по-перше, на початкових стадіях борода виглядає не дуже красиво, скоріше це не зовсім борода, а відпущена щетина. Можна злегка підкорегувати її, або залишити як є .

По-друге : вам навряд чи вдасться уникнути тупих запитань і косих поглядів від інших людей. Часті запитання типу : “Коли нарешті побриєшся?” ; “Подарити тобі бритву?” ; “Ооо чувак , ти прийняв іслам?” – просто додавайте в ігнор або сприймайте з гумором (p.s все варто сприймати з легкою іронією), і не забувайте про велику мету .

По-третє : молода борода часто колеться і свербить . Не у всіх вона росте рівномірно , одні волоски довші, і крутяться, інші короткі і коляться. Цей негативний момент дуже важливо перетерпіти , легше всього перестати думати про неприємні відчуття і зайнятися чимось  що зможе відволікти .


5.  Що робити, коли борода дуже свербить , колеться і росте нерівномірно ?

Якщо Ви не здатні перетерпіти, можна використати спеціальні масла, креми чи інші рідини. Вони бувають з різними властивостями і запахами . Деякі навіть допомагають бороді рости швидше, ліквідовують “острівці” (місця в яких борода росте дуже повільно, або взагалі не росте). Такі препарати можна придбати в будь-якому барбершопі, або замовити в інтернет-магазині.


6.  Барбе… ШО ?

Барбершоп – так називають парехмахерську для чоловіків . Такі заклади в Україні вже не дивина, майже у кожному великому місті є свій барбершоп, і не один. Саме туди Вам слід піти  після першого місяця відрощування бороди. В таких місцях вашу бороду підстрижуть, допоможуть вибрати форму, підкажуть як потрібно слідкувати за нею, порадять і продадуть необхідні засоби для догляду.


7.   Скільки часу росте нормальна борода ?

У всіх по-різному. На її ріст впливає дуже багато факторів: від генетики до пори року. Існує дослідження , згідно якого – літо найсприятливіша пора року для росту бороди . Як правило борода стає бородою за два-три місяці. За півроку борода стає просто шикарною.


8.  Як пришвидшити ріст бороди ?

Існує багато інструкцій , але вся їх суть зводиться до одного – частіше мийте , змочуйте бороду у воді . Ведіть здоровий спосіб життя , вживайте побільше вітамінів та займайтеся спортом . Крім того в барбершопах є багато різних засобів для пришвидшення росту бороди , різні шампуні для догляду та інші.


9.  Що тепер робити з бородою ?

Слідкуйте за нею. Мийте , розчісуйте , відвідуйте барбершоп . Ловіть зависні погляди інших , насолоджуйтесь увагою жінок .


10.   АААА!! Мене не візьмуть на роботу . Набридла борода . Та інші “проблеми”

Заспокійтесь! Вас можуть не взяти на роботу , але борода тут ні до чого. Існують тисячі причин відмови у працевлаштуванні , і борода тут на 999 місці. Борода не є недоліком , а скоріш перевагою. Вона дає іншим зрозуміти : “Той чувак явно в темі”. Крім того, більшість успішних людей носить броду.

Набридла борода , хочу її збрити :C  .  Вирішення проблеми – підіть випийте пива , розслабтесь і забудьте про це. Серйозно , не робіть необдуманих рішень (і це стосується не тільки бороди). Згадайте скільки часу , грошей та зусиль було потрачено на те щоб її відростити.

Ніколи не приймайте такого рішення під впливом емоцій чи алкоголю. Тільки-но подивіться на того щасливчика , @incredibeard – чувак здобув велику популярність , відкрив свій бізнес . Він явно не порадить вам збривати бороду)

let it grow