Реєстрація в лотереї Грін Кард (DV-2016)

Кожного року Держдеп США проводить лотерею “Diversity Visa Program” (DV-201 *) де розігруються так звані Грін Карти. І цей рік не виняток. На DV-2016 розігрується 50 тис. “Зелених карток”, і це все абсолютно безкоштовно, варто лише приділити небагато часу (до 30 хвилин) на оформлення заявки.

В даній статті розглянемо покроковий процес заповнення анкети на участь у програмі розіграшу диверсифікаційної візи (Грін кард). Нижче детально показано на прикладі, що де і як вписувати в анкету DV-Lottery за 2016 рік. Правила заповнення залишаються практично незмінними, за виключенням деяких незначних поправок, тому цей матеріал є актуальним для будь якого наступного розіграшу грін кард за 2017, 2018… ітд.

Зі всіма незначними поправками про які я говорив вище, можна з легкістю ознайомитись на офіційному міграційному порталі США   US VISAS , там Ви знайдете всю необхідну та свіжу  інформацію.

Ознайомитись з правилами проведення розіграшу Diversity Visa Program Entry Instructions можна на тут. Правила перекладені дев’ятьма мовами, серед яких є і українська версія.

Реєстрація на DV-2016 проводиться лише на сайті  держдепу США – https://www.dvlottery.state.gov  з 1 жовтня 2014 до 3 листопада 2014 . Заявки можна подавати кожного року не більше одної з персони. 

Перевірити статус заявки DV-2016 можна  з 5 травня 2015 по 30 червня 2016 на сайті http://www.dvlottery.state.gov/ESC

 

Перед тим як заповнювати заявку, прочитайте умови лотереї

На українській        На русском
Оформляйте заявку виключно самостійно , без посередників і різних “агенств”, це збереже ваші гроші і збільшить шанс на отримання бажаної Грін Карти.

 

 

Фотографія повинна бути не старше 6 місяців та строго відповідати наступним технічним параметрам:

SCREEN1

Формат файла : JPEG (.jpg)
Максимальний розмір: 240 КБ
Глибина кольору : кольорова (24-bit).
Роздільна здатність : 300 dpi
Розмір фото : 600 x 600 px

Монохромні , чорно-білі , а також фотографії глибиною кольору 8-bit не приймаються !

Фото в головних уборах, окулярах – забороняються.

Для того щоб перевірити чи підходить ваша фотографія , скористайтеся сервісом https://travel.state.gov/content/dam/passports/FIG_cropper.swf

 • Заповнення заявки

Заявка – https://www.dvlottery.state.gov/application.aspx

 • Завершення

Роздрукуйте Ваш код , і збережіть його до моменту перевірки результатів DV-2016 . Перевірити результати можна з 5 травня 2015 по 30 червня 2016 на сайті http://www.dvlottery.state.gov/ESC
 

УВАГА ! Заявку створювати лише 1 раз , в разі створення дублікатів (подвійних заявок на одну і ту ж персону) , Вас автоматично виключають зі списку учасників розіграшу.


 

В пункті №1 заявки   ( с.Middle Name ) – друге ім’я , а не прізвище . Якщо у Вас немає другого імені, ставте галочку No Middle Name

В пункті №8 заявки  ( Mailing Adress ) :
8a.In Care OfП.І.Б отримувача
8b.Adress Line 1Вулиця / номер будинку / номер квартири (якщо ваша адреса надто довга , вам надано поле Adress Line 2 , проте якщо ваша адреса помістилась в Adress Line 1 , то Adress Line 2 пропускаємо)

В пункті №12 заявки – ( What is the highest level of education you have achived, as og today ? ) :
Some University CoursesНезакінчена вища освіта (молодший спеціаліст)
University DegreeВища ( бакалавр , спеціаліст )

В пунктi №14 заявки ( Number of Children )
Якщо у вас немає дітей , тоді вписуйте 0 (нуль) , або залишайте поле пустим і натискайте Continue

Якщо ви неодружені , і у Вас немає дітей , то на цьому етапі заповнення заявки завершено.

Якщо ви одружені , або у Вас є діти , то заявка дещо довша , і потрібно повторити приблизно ті самі операції що і при реєстрації на Частині 1 , але вже для ваших дітей і дружини . 

 

ДЖЕРЕЛА : 

Наведу список корисних посилань на першоджерела, та офіційні відомства де можна отримати свіжу та вичерпну інформацію по Грін Кард.

 • DV-LOTTERY – подаємо заявки на участь у розіграші грін кард
 • Entrant Status Check – тут перевіряємо статус заявки (виграли/ не виграли)
 • TRAVEL STATE GOV  – доступна будь яка інформація стосовно розіграшу грін кард. Сайт офіційний, є першоджерелом всієї інформації зв’язаної з грін кард (Англійською мовою)
 • САЙТ ПОСОЛЬСТВА США в УКРАЇНІ – можна знайти всю вичерпну та необхідну інформацію про грін кард, візи та різні моменти пов’язані з міграційними питаннями.

 

 

 • Катя

  Якщо я навчаюсь на омтанньому курсі коледжу , що тоді вписувати?

 • 8. Які вимоги висуваються до освіти та професійної підготовки претендента?

  Закон і нормативні акти вимагають, щоб кожен претендент мав щонайменше закінчену середню освіту чи її еквівалент, або впродовж останніх п’яти років дворічний робочий стаж, який вимагає не менше двох років професійно-технічної підготовки. Під «середньою освітою або її еквівалентом» мається на увазі успішне закінчення дванадцятирічного курсу початкової та середньої школи у Сполучених Штатах або успішне офіційно підтверджене закінчення в іншій країні курсу початкової та середньої освіти, що прирівнюється до курсу середньої школи у США. Лише формальні курси навчання відповідають цим вимогам; заочна освіта чи сертифікати еквівалентності (такі як G.E.D.) не прийматимуться. Документальне підтвердження освіти або професійного стажу не потрібно прикріплювати до реєстраційної заявки, але його необхідно буде надати працівникові консульства під час співбесіди на отримання візи.

  https://ukrainian.ukraine.usembassy.gov/mobile/dv_faq.html#8

 • John Smith

  Здравствуйте ! Подскажите пожалуйста В 2016 году можно подать заявку на розыграш Green Gard ?

 • К сожалению уже нет, но можно зарегистрироваться на DV2018 уже от 4 октября 2016

 • Тетяна

  Здравствуйте. В правилах указано, что нужно подавать сканкопию фотографий !?Если нет сканера , можно ли загрузить с флешки?(Я думаю в фотосалоне делают фото в електронном виде)

 • Практически в любом фотосалоне можно сделать фото и попросить скинуть его на флешку.

  Перед тем как загружать фото убедитесь что оно соответствует правилам , и проверте его в сервисе
  https://www.dvlottery.state.gov/photo.aspx

 • Тетяна

  Спасибо за ответ!

 • John Smith

  я уже подал

 • Отлично, рад за Вас, удачи)

 • John Smith

  Спасибо большое .)