Реєстрація в лотереї Грін Кард (DV-2016)

Кожного року Держдеп США проводить лотерею “Diversity Visa Program” (DV-201 *) де розігруються так звані Грін Карти. І цей рік не виняток. На DV-2016 розігрується 50 тис. “Зелених карток”, і це все абсолютно безкоштовно, варто лише приділити небагато часу (до 30 хвилин) на оформлення заявки.

В даній статті розглянемо покроковий процес заповнення анкети на участь у програмі розіграшу диверсифікаційної візи (Грін кард). Нижче детально показано на прикладі, що де і як вписувати в анкету DV-Lottery за 2016 рік. Правила заповнення залишаються практично незмінними, за виключенням деяких незначних поправок, тому цей матеріал є актуальним для будь якого наступного розіграшу грін кард за 2017, 2018… ітд.

Зі всіма незначними поправками про які я говорив вище, можна з легкістю ознайомитись на офіційному міграційному порталі США   US VISAS , там Ви знайдете всю необхідну та свіжу  інформацію.

Ознайомитись з правилами проведення розіграшу Diversity Visa Program Entry Instructions можна на тут. Правила перекладені дев’ятьма мовами, серед яких є і українська версія.

Реєстрація на DV-2016 проводиться лише на сайті  держдепу США – https://www.dvlottery.state.gov  з 1 жовтня 2014 до 3 листопада 2014 . Заявки можна подавати кожного року не більше одної з персони. 

Перевірити статус заявки DV-2016 можна  з 5 травня 2015 по 30 червня 2016 на сайті http://www.dvlottery.state.gov/ESC

 

Перед тим як заповнювати заявку, прочитайте умови лотереї

На українській        На русском
Оформляйте заявку виключно самостійно , без посередників і різних “агенств”, це збереже ваші гроші і збільшить шанс на отримання бажаної Грін Карти.

 

 

Фотографія повинна бути не старше 6 місяців та строго відповідати наступним технічним параметрам:

SCREEN1

Формат файла : JPEG (.jpg)
Максимальний розмір: 240 КБ
Глибина кольору : кольорова (24-bit).
Роздільна здатність : 300 dpi
Розмір фото : 600 x 600 px

Монохромні , чорно-білі , а також фотографії глибиною кольору 8-bit не приймаються !

Фото в головних уборах, окулярах – забороняються.

Для того щоб перевірити чи підходить ваша фотографія , скористайтеся сервісом https://travel.state.gov/content/dam/passports/FIG_cropper.swf

  • Заповнення заявки

Заявка – https://www.dvlottery.state.gov/application.aspx

  • Завершення

Роздрукуйте Ваш код , і збережіть його до моменту перевірки результатів DV-2016 . Перевірити результати можна з 5 травня 2015 по 30 червня 2016 на сайті http://www.dvlottery.state.gov/ESC
 

УВАГА ! Заявку створювати лише 1 раз , в разі створення дублікатів (подвійних заявок на одну і ту ж персону) , Вас автоматично виключають зі списку учасників розіграшу.


 

В пункті №1 заявки   ( с.Middle Name ) – друге ім’я , а не прізвище . Якщо у Вас немає другого імені, ставте галочку No Middle Name

В пункті №8 заявки  ( Mailing Adress ) :
8a.In Care OfП.І.Б отримувача
8b.Adress Line 1Вулиця / номер будинку / номер квартири (якщо ваша адреса надто довга , вам надано поле Adress Line 2 , проте якщо ваша адреса помістилась в Adress Line 1 , то Adress Line 2 пропускаємо)

В пункті №12 заявки – ( What is the highest level of education you have achived, as og today ? ) :
Some University CoursesНезакінчена вища освіта (молодший спеціаліст)
University DegreeВища ( бакалавр , спеціаліст )

В пунктi №14 заявки ( Number of Children )
Якщо у вас немає дітей , тоді вписуйте 0 (нуль) , або залишайте поле пустим і натискайте Continue

Якщо ви неодружені , і у Вас немає дітей , то на цьому етапі заповнення заявки завершено.

Якщо ви одружені , або у Вас є діти , то заявка дещо довша , і потрібно повторити приблизно ті самі операції що і при реєстрації на Частині 1 , але вже для ваших дітей і дружини . 

 

ДЖЕРЕЛА : 

Наведу список корисних посилань на першоджерела, та офіційні відомства де можна отримати свіжу та вичерпну інформацію по Грін Кард.

  • DV-LOTTERY – подаємо заявки на участь у розіграші грін кард
  • Entrant Status Check – тут перевіряємо статус заявки (виграли/ не виграли)
  • TRAVEL STATE GOV  – доступна будь яка інформація стосовно розіграшу грін кард. Сайт офіційний, є першоджерелом всієї інформації зв’язаної з грін кард (Англійською мовою)
  • САЙТ ПОСОЛЬСТВА США в УКРАЇНІ – можна знайти всю вичерпну та необхідну інформацію про грін кард, візи та різні моменти пов’язані з міграційними питаннями.