В чому небезпека Wi-fi та 3G ?

Науково-технічний прогрес досяг значних успіхів в останні 10 років , хорошого тут чимало , проте , є і свої мінуси.В сучасному світі будь-яка людина отримує понаднормову дозу електромагнітного випромінювання , не залежно від того де вона знаходиться.В універі , вдома , на роботі та у громадських місцях , нас пронизують з ніг до голови різної довжини хвилі.І не завжди ці хвилі є безпечними.

Майже кожен тепер має вдома wi-fi роутер , і задумувався над тим чи це безпечно , як і скільки часу залишати його увімкнутим , який безпечний радіус дії і тд.Агентство Великобританії з охорони здоров’я (HPA) здійснює моніторинг безпеки Wi-Fi. Вчені довели , що wi-fi роутер , який знаходиться в безпосередній близькості біля тіла людини , чинить певний вплив на організм.Енергія сигналу поглинається людським тілом.Тим не менш, сигнали дуже малої потужності. Сидячи біля точки доступу Wi-Fi протягом року ви отримаєте таку ж кількість опромінення , як при 20-хвилинному дзвінку по мобільному телефону.

Сигнали Wi-Fi використовують радіохвилі дуже низької інтенсивності . Вони схожі за довжиною хвилі  до мікрохвильового випромінювання.Проте, інтенсивність Wi-Fi випромінювання в 100,000 разів менша, ніж у побутової мікрохвильової печі.

“Науково немає ніяких доказів на підтримку того, що ці сигнали є причиною для занепокоєння.” – Марвін Зіскін, професор радіології та медичної фізики в Університеті Темпл у США.

Висновок простий.Скептики довели безглуздіть побоювань випромінювання Wi-Fi , спростувавши це експериментами і аналітично.Побоювання щодо wi-fi відкинуто , але не забувайте про 3/4G – ця технологія поки лише набирає популярності в наслідок своєї практичності , проте що стосується безпечності – тут все зовсім не так добре як у випадку з wi-fi…

Всім відомий , і вже беззаперечний факт того , що мобільні телефони негативно впливають на наш організм . Здавалося , що телефон це межа , але з`явився 3G (тепер вже і 4G) . Проблема полягає в тому , 3/4G працює по принципу мобільного звязку ,і вплив такого випромінювання в рази перевищує негативний вплив wi-fi.

На закінчення декілька порад.Очевидно, що всі ці прилади так чи інакше впливають на організм людини не найкращим чином , але відмовитись від них в сучасному світі неможливо.Але зайва обережність ніколи не буде зайвою.Згідно санітарних правил і норм , рекомедовано :

  • Не спілкуватись по телефону більше 15 хв на день
  • Знаходитись від джерела радіо-електричного випромінювання на відстані 1-3,5 м
  • При можливості використовувати лише широкосмугове підключення до інтернету
  • Обмежити використання портативних 3/4G модемів

 

Джерела : dailymail.co.uk ; theguardian.com