Як заробити реальні гроші просто пересуваючись пішки ?

Пересуватись пішки стане не лише корисно , а й прибутково . Принаймні , так нам обіцяють засновники стартапу Bitwalking – Ніссан Бахар та Френкі Імбессі . Вони вирішили створити нову криптовалюту , на зразок Bitcoin , яку можна буде заробити просто пересуваючись на своїх двох .

Стартап вже залучив близько $10 млн. інвестицій , переважну частину яких вклали японські бізнесмени , які порахували таку ідею перспективною та вже почали проектувати браслети-трекери , що рахуватимуть кроки і приноситимуть валюту своїм власникам.

Щоб заробити 1BW$ (бітвокінг долар) потрібно здійснити близько 10 000 кроків – приблизно 8 кілометрів. Валюту можна буде обміняти на долари США , та на будь-яку іншу валюту , або розплатитися бітвокінгом у спеціальному інтернет-магазині , де всі товари можна буде придбати лише за дану валюту.

Автори проекту запевняють що керуються винятково благими намірами – покращити стан здоров`я людей та допомогти фінансово жителям слаборозвинених країн , які заробляють до $30/міс . Мобільний додаток встановлений на смартфон дозволить накопичувати близько 26 BW$ ~ 26$ на місяць .

Для того щоб отримати додаток на свій мобільний потрібно отримати запрошення від одного з учасників програми , або на офіційному сайті бітвокінг.

*Оновлення від 26.10.16

На сайті вже можна скачати додаток для Android

Проект наразі знаходиться в стані Бета-тестування і викликає більше питань ніж відповідей . Невідомо як буде підтримуватись курс криптовалюти , та чи вистачить вже вкладених 10-ти мільйонів доларів для повноцінного старту проекту .

Відомо лише те , що автори поки не стали створювати новий алгоритм для підрахунку кроків , система буде базуватись на основі даних GPS . Добре це чи погано – важко сказати , але точність та надійність такого способу підрахунку є не дуже хорошими .