Bandit

Про бренд :

Нашою метою є створення одягу для молодих людей, що відповідає модним streetwear-тенденціям і відзначається хорошим поєднанням ціни і якості.Весь цикл виробництва нашої продукції розташований в Україні, починаючи від створення макета і закінчуючи розміщенням різних елементів елементів на готовий виріб.Це дозволяє нам встановлювати ціни на рівень нижче західних аналогів.

Основне призначення нашого одягу – бути вашим надійним супутником в подоланні перешкод сучасного життя, на шляху до саморозвитку та здійсненню мрій. Успіх будується з дрібниць, і одяг Bandit готовий стати вашою надійною підмогою для будь-яких умов, володіючи запасом якості, на який завжди можна покластися.
Нашого покупця ми бачимо як людину активного у всіх сенсах цього слова, що володіє здоровими амбіціями і готового присвятити себе цілком самореалізації, що дивиться лише в майбутнє і прагне завжди бути на крок попереду.

Наш бренд активно підтримує безліч вуличних субкультур і займається організацією заходів, конкурсів та акцій, спрямованих на розвиток вуличної культури в Україні.

Деякі товари з асортименту :

Головний альбом з продукцією : https://vk.com/albums-43747985

Bandit Вконтакті : https://vk.com/bndts
Оф.сайт : http://bandit.ua/
Bandit Instagram : http://instagram.com/bandit_wear/