BrakePack : розумний рюкзак як засіб комунікації на дорозі

Недостатня комунікація між велосипедистами та іншими учасниками дорожнього руху є досить давньою проблемою . Світловідбиваючі наліпки , світлоповертачі та новинка від компанії Volvo – спрей Lifepaint є недостаньо ефективними , хоча ви й виділяєтесь на погано освітлених шляхах . Водій не зможе передбачити який саме маневр ви захочете зробити , із задніми стоп-вогнями та поворотами ви будете набагато краще “читатись” на дорозі .

В компанії Artefact розробили розумний рюкзак BrakePack , яких обладнано сигналізуючими RGB LED вогнями , які добре видно навіть у світлу пору доби , та  дозволяють попередити водіїв позаду який саме маневр ви хочете здійснити . BrakePack з`єднюється з вашим смартфоном через Bluetooth , використовуючи акселерометр в парі з GPS . Таким чином додаток сам міняє кольори вогнів на звороті вашого рюкзака в залежності від напрямку.

BrakeBack  розумний рюкзак  як засіб комунікації на дорозі

Додаток для управління вогнями BrakeBack

Сам рюкзак виготовлено з товстої нейлонової тканини Cordura® , з особливою структурою нитки яка наділена водовідштовхувальними властивостями . Батарейки та RGB LED вогні легко знімаються , в разі якщо необхідно випрати чи почистити ваш рюкзак .

Більш детальна інформація на сайті  Artefact Group.